Arazi Tabelası

Arazi Tabelası

Arazi tabelası, şehir içlerinde bulunan, geniş ve büyük arazilerde kullanılan ve markanıza değer katması açısından en etkili tanıtım araçlarından birisidir.

Şehir içlerinde bulunan, geniş ve büyük arazilerde kullanılan ve markanıza değer katması açısından en etkili tanıtım araçlarından birisi arazi tabelasıdır. Bu tabelalar genellikle çok büyük arazilerde firmaların; ürün, mal veya hizmetlerini ön plana çıkardığı ve tanıtımını yaptığı başarılı reklam tabelası çeşitlerindendir.

Arazi tabelaları, seçilen alana ve reklamın ölçülerine göre iskelet hazırlanarak montajı yapılır. Sonrasında ise tabela üzerine atölyemizde hazırlanan reklam görselleri özenle yapıştırılmaktadır. Arazi tabelanızda potansiyel müşterilerinizin 7/24 dikkatini çekmek ve akılda kalıcılığınızı arttırmak istiyorsanız tabelanızı ışıklı veya ışıksız olarak sipariş edebilirsiniz. İstenilen durumlarda kutu harf uygulaması ile reklamınızın tabela üzerinde daha ilgi çekici durmasını sağlayabiliriz. Arazi tabelasının konumlanacağı yerin seçimi oldukça önem arz eden konulardandır. Sık olarak dış mekanlarda kullanılmasından dolayı sert hava koşullarına uygun materyaller seçilmesi gerekir.

Etkinliği ve büyüklüğü sebebiyle arazi tabelaları, orta ve büyük ölçekli firmaların sık tercih sebeplerindendir. Markanızı göklere taşıyan arazi tabelaları, ürün, mal veya hizmetlerinizi ön plana çıkarmak için kullanabileceğiniz en uygun ve başarılı reklam araçlarının başında gelmektedir. İlk defa büyük çaplı reklam düşünüyorsanız; arazi tabelaları tam size göre!