Hizmetlerimiz

Tabela

Tabela

Şirketler ve kurumlar reklamlarını yapmak için farklı yöntemler kullanmaktadırlar. Tabelalar da kullanılan bu yöntemler arasındadır.

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı, orta ve yüksek ölçekli firmaların işini kolaylaştıran, fiyat avantajı sağlayarak birçok yaratıcı uygulamayı beraberinde getiren teknolojidir.

Stand Uygulamaları

Stand Uygulamaları

Stand Uygulamaları kategorimizde firmaların kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtan özel tasarımlı stand uygulamaları örneklerini sunmaktayız.

Cam ve Vitrin Yazıları

Cam ve Vitrin Yazıları

Cam ve Vitrin Yazıları konusunda her türlü özel güne özel ve indirimlere ve kampanyalara özel cam yazılarını oluşturuyoruz.

Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Günümüzde kutu harf tabelalar normal baskı tabelalara göre, üç boyutlu bir hava katmasından ve daha derin etkili görünümünden dolayı sık tercih edilmektedir.

Reklam Bayrakları

Reklam Bayrakları

Reklam bayrakları, özellikle esnafların dükkanları önünde gördüğümüz dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Markanızı etkin bir şekilde tanıtmanıza olanak sağlar.

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı tabelaları, orta ve büyük ölçekli her türlü firmanın kullanabileceği ve sıkça çatı bölgelerinde kullanılan büyük punto ve logolara sahip tabelalara denir.

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela, markanızı yükseklere taşıyan etkili bir reklam aracıdır. Şehirler arası yollarda ve trafiğin akıcı olduğu noktalarda sıkça kullanılmaktadır.

Fuar Standı

Fuar Standı

Fuar stantları firmaların büyük, orta ve küçük çaplı tüm fuarlarda kendini veya ürün, mal ve hizmetlerini tanıtması için gerekli reklam araçları arasındadır.

Arazi Tabelası

Arazi Tabelası

Arazi tabelası, şehir içlerinde bulunan, geniş ve büyük arazilerde kullanılan ve markanıza değer katması açısından en etkili tanıtım araçlarından birisidir.