Fuar Standı

Fuar Standı

Fuar stantları firmaların büyük, orta ve küçük çaplı tüm fuarlarda kendini veya ürün, mal ve hizmetlerini tanıtması için gerekli reklam araçları arasındadır.

Fuar stantları firmaların büyük, orta ve küçük çaplı tüm fuarlarda kendini veya ürün, mal ve hizmetlerini tanıtması için gerekli reklam araçlarındandır. Aynı zamanda fuarlarında vazgeçilmez ve önemli parçalarından birisidir. Fuar stantlarında markanızın fark yaratması için daima yanınızdayız.

Fuar stantları genellikle sunum, görüşme ve hizmet alanı olarak üç ayrı bölümden oluşmaktadır. Standın sunum bölümü, müşteri kitlesi tarafından ilk fark edilecek kısım olup, müşterilerin rahat dolaşımı veya var olan ürünleri en iyi şekilde görebilmelerini sağlayacak nitelikte tasarlanması gerekmektedir. Görüşme alanında ise müşterinin firma danışmanı tarafından bilgi alabileceği ve markayı da tanıyabileceği kısımdır. Dolayısıyla marka imajını ve kurumsal kimliğini ön plana çıkaracak unsurlara sahip olmalıdır. Bir diğer bölüm olan hizmet alanında gerek ikramlıkların konulması veya ürün aynı zamanda ürün tanıtımları gibi unsurların konulduğu ve müşteriye hitap eden önem arz eden bölümdür.

Markanın imajını ve prestijini vurgulayan bir fuar standı sayesinde fuarın düzenlendiği alanda rakiplerinizden ayrılabilir ve daha fazla fark edilebilirsiniz. Profesyonel bir marka olduğunuzun algısını yaratmak için vitrininiz olan fuar stantlarının modern ve kullanışlı olması gerektiğini asla unutmayın.