Reklam Bayrakları

Reklam Bayrakları

Reklam bayrakları, özellikle esnafların dükkanları önünde gördüğümüz dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Markanızı etkin bir şekilde tanıtmanıza olanak sağlar.

Reklam bayrakları özellikle esnafların dükkanları önünde gördüğümüz dikkat çekici bir tanıtım aracıdır. Rüzgar ile sık sık dalgalanan reklam bayrağınız ile uzak bölgelerden geçmekte olan ve göz mesafesinde ki tüm potansiyel müşterilerinize markanızı veya ürünlerinizi gösterebilirsiniz ve tanıtımınızı etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Reklam bayrakları, plaj ve damla bayrak olmak üzere iki çeşittir. Esnek ve dayanıklı malzemeden üretilen plaj ve damla bayrağın en önemli özelliği ise rüzgarın sayesinde 360° dönebilmesidir. Bu sayede her yönden daha fazla ilgi çekerek, rüzgarın şiddetine bağlı olarak vereceği zararı minimum seviyeye indirmektedir. Bu reklam bayraklarının iki yüzüne de istenilen baskı ve tasarım modelleri uygulanabilir. Reklam bayraklarda genel olarak kullanılan tasarım materyalleri büyük logo ve iletişim bilgilerinden oluşur. Bu sayede reklam bayrağı konulduğu bölgenin çevresinde ilgi çekerek, markanızın bilinirliğine büyük katkı sağlar. Fiyat avantajı sayesinde tüm ölçekli firmalar için ideal bir reklam aracıdır.

Büyük fuarlarda kurulan firma stantları önlerinde de görülebilir. Sık olarak reklam bayrakları adından da anlaşılabileceği gibi yapısı itibariyle dış mekanlarda kullanım için hazırlanmaktadır. Ancak isteğe bağlı olarak tabanında bulunan dayanak kısmı değiştirilerek iç mekanlarda da kullanıma uygun hale getirilebilir.