Pleksi Kutu Harf

Pleksi Kutu Harf

Günümüzde kutu harf tabelalar normal baskı tabelalara göre, üç boyutlu bir hava katmasından ve daha derin etkili görünümünden dolayı sık tercih edilmektedir.

Günümüzde kutu harf tabelalar normal baskı tabelalara göre, üç boyutlu bir hava katmasından ve daha etkili görünümünden dolayı sık tercih edilmektedir. Kutu harf çeşitlerinden birisi olan pleksi kutu harfler, dayanıklılığı, parlaklığı ve derinliğiyle dikkatleri üzerine çekerek markanıza kurumsal bir görüntü kazandırır.

Pleksi kutu harfler, diğer kutu harflere göre kolay kesimi ve hazırlanması sayesinde iş tesliminde süre tasarrufu sağlar. İlk görünümlerinde verdikleri derinlik ve parlaklık hissiyatı sayesinde potansiyel müşterilerinizin algılarını uyandırarak akılda kalıcılığı dingin tutar. Pleksi kutu harfler, düşük, orta ve yüksek ölçekli firmalara göre fiyat avantajı sağlamasından dolayı tüm ölçekli firmalar için tercih sebebidir. Kurumsal kimlik yaratımında pleksi kutu harfler etkin olarak kullanılan materyaller arasındadır. Dayanıklı plastik malzeme kullanılarak imal edildiğinden dolayı uzun ömürlüdür. Pleksi kutu harflerin montajı kolay ve süreci hızlıdır.

Işıklı veya ışıksız olarak yapılabilen pleksi kutu harfler, dış cephelerde ve iç mekan tasarımlarında da tercih edilebilir. Bulunduğu ortamın kurumsallığını ve şıklığını ön plana çıkaran pleksi kutu harfler, zengin renk kartelası seçenekleri ile pantone kodunuza veya özel renk kodunuza en yakın üretim sağlanmaktadır.