Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital baskı, orta ve yüksek ölçekli firmaların işini kolaylaştıran, fiyat avantajı sağlayarak birçok yaratıcı uygulamayı beraberinde getiren teknolojidir.

Dijital ortamda hazırlanmış tasarım, fotoğraf veya metinlerin çeşitli ölçü ve kağıt türü ile gelişmiş baskı teknolojilerini kullanarak basılması tekniğine dijital baskı denir. Dijital baskı, düşük, orta ve yüksek ölçekli firmaların işini kolaylaştıran, fiyat avantajı sağlayarak birçok yaratıcı uygulamayı beraberinde getiren harika teknolojidir.

Dijital baskı teknolojisi ile büyük ve küçük ebatlı birçok tasarım basılabilir. Bu baskı tekniğiyle; çeşitli boyutlarda broşür, etiket, afiş, billboard gibi dijital ortam ürünlerinin çıktıları hızlı ve kaliteli olarak alınır. Hız konusunda da oldukça iddialı olan dijital baskı teknolojisinin diğer ofset, serigrafi ya da farklı baskı tekniklerinde olduğu gibi kalıp hazırlığı ve renk ayarlama gibi bir sürece ihtiyacı olmaz, böylelikle zamandan tasarruf etmiş oluruz. Dijital baskılar diğer baskı çeşitlerine nazaran hız ve baskı kalitesi bakımından daha göze hoş gelen bir reklam aracıdır. Sık olarak kullanılan dijital baskılar işlerinizde çözüm ortağınız olabilir.

Dijital baskıların önemli avantajlarından birisi de kişiye özel tüm ortam ürünlerinin (fotoğraf, grafik, logo, billboard, afiş vb.) rahatlıkla baskıya alınabilmesidir. Siz sadece isteğinizi belirtin, biz hayal ettiğiniz renkleri ve desenleri bir araya getirelim. Dijital baskı 7/24 Ay Ajans ile her zaman yanınızda..